O moich przepisach

Witam serdecznie na moim blogu. Zamieszczam tutaj przepisy, z których sama korzystam, więc są sprawdzone.

Na pisanie bloga zdecydowałam się, bo znajomi często z moich przepisów korzystają, ale też często je gubią. W ten sposób nie muszę się powtarzać. A skoro korzystają znajomi, to czemu nie mogą korzystać nieznajomi… Może komuś coś będzie smakować….

Z czasem będzie ich przybywać, bo bardzo lubię „pitrasić”. Niestety potrawy „wymagające” i bardzo skomplikowane nie są dla mnie. Nie mam na to czasu, dlatego często zobaczycie opis „łatwe”, „nieskomplikowane”, itp.

Moje przepisy pochodzą z różnych źródeł: od znajomych i nieznajomych, z przepisów czytelników gazet, różnych książek kulinarnych, itp. Najbardziej dla mnie cenne są „rodzinne” – przekazywane z pokolenia na pokolenie. Bardzo cenię sobie dobre rady i przepisy mojej babci, mamy, cioci, kuzynki…

Niestety nie zapisywałam skąd dostałam czy, gdzie przeczytałam dany przepis. Niektóre modyfikowałam, by sprawić moim najbliższym więcej przyjemności. Dlatego z góry przepraszam, ale nie mogę podać żródła (bo nie znam). Nie zamierzam też twierdzić, że są to przepisy wymyślone przeze mnie. Uważam jednak, że każdy dobry przepis powinien być przekazany innym, by również mogli zasmakować czegoś pysznego.

Smacznego:)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz